Pierakstīties

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties pierakstīties, aicinam sazināties ar mums! Pirms nākat uz studiju bez pieraksta lūdzu piezvaniet, lai pārliecinātos, ka mums ir pieejami brīvi meistari tieši šajā dienā.

Mēs esam atvērti katru nedēļas dienu, bet lūdzu ņemiet vērā, ka vizītes ir jāieplāno iepriekš. Svētdienās un pirmdienās neesam pieejami, lai atbildētu uz zvaniem vai vēstulēm.

Darba laiks

11:00 - 19:00
Otrdiena - Sestdiena

Biežāk uzdotie jautājumi

Pierakstu var veikt mūsu mājaslapā, caur e-pastu [email protected] vai +371 26 248 986.

Veicot pierakstu lūgums precizēt uz kuras ķermeņa daļas būs tetovējums, aptuvenais izmērs un stils.

– Depozīts nepieciešams drošībai, ka Jūs ieradīsieties uz savu pierakstu un tas netiek atgriezts.

– Iemaksātais depozīts kalpos kā pirmā iemaksa tetovējuma kopējai cenai.

– Depozīts tiek atgriezts tikai tādā gadījumā, ja meistars atceļ sesiju slimības vai ģimenes apstākļu dēļ.

– Depozīts netiek atgriezts, ja nav sanācis saskaņot dizainu ar meistaru. Mūsu interesēs ir, lai klienti būtu maksimāli apmierināti ar studijas servisu un mēs darīsim visu mūsu spēkos, lai izveidotu perfektu dizainu.

– Depozīts var tikt pārcelts vienu reizi pabrīdinot studiju 7 darbadienas iepriekš

– Piedāvājam gan online, gan fiziskās dāvanu kartes.

– Dāvanu kartes derīguma termiņš ir seši mēneši no iegādes brīža. Pagarināt izmantošanas termiņu nevar.

– Pieraksts ir jāveic laicīgi, vismaz mēnesi pirms derīguma termiņa beigām.

– Dāvanu kartes vērtību nevar samainīt pret naudu vai jebkādā citā veidā atgūt tetovēšanas summu.

– Dāvanas karte ir jāizmanto vienā tetovēšanas reizē vienam cilvēkam.

– Daļa no dāvanu kartes vērtības var tikt ieturēta kā drošības depozīts.

– Dāvanu karte ir uz Rebel Tattoo salonu nevis personīgi pie kāda meistara, kas nozīmē, ka pierakstu varam piedāvāt tikai pie tiem meistariem, kuri uz kartes izmantošanas brīdi strādā salonā. Šis ir svarīgs punkts, lūgums to ņemt vērā.

– Fiziski izsniegtās dāvanu kartes tiek pieņemtas tikai ar čekiem

– Dāvanu kartes vērtība netiek atgriezta, ja nav sanācis saskaņot dizainu ar meistaru. Mūsu interesēs ir, lai klienti būtu maksimāli apmierināti ar studijas servisu un mēs darīsim visu mūsu spēkos, lai izveidotu perfektu dizainu.

Minimālā cena – 50 EUR

Vidējs izmērs – 120-150 EUR

Pilnas dienas sesijas sākuma cena 350 EUR

(Atkarīgs no meistara un stila)

– Kad tetovējums ir pabeigts, tas tiek ietīts plēvē.

– Plēve ir jāņem nost pēc 2-3 stundām, jānomazgā ar siltu ūdeni un antibakteriālām ziepēm, jānosusina ar sausu dvieli un plānā kārtā jāuzsmērē krēms, ko var iegādāties salonā.

– Krēms jāsmērē 2-3 reizes dienā, līdz tetovējums ir sadzijis.

– Tetovējums dzīst 7-14 dienas.

– Var iet dušā, bet nebūtu ieteicams tur atrasties pārāk ilgi.

– Nedrīkst iet vannā, pirtī/saunā, sauļoties, kasīt kreveli.

– Nedrīkst nodarboties ar sportu pirmās 4-5 dienas.

– Ja tiek uzlīmēta “otrās ādas” plēve, tad tā jāņem nost individuāli pēc meistara noteikumiem (parasti tās ir 24h – 3 dienas), pārējā kopšana notiek tāpat kā minēts augstāk.

Diemžēl, bezmaksas autostāvvietas mums nav. Izdevīgākā stāvvieta ir pie Skonto stadiona un tuvākā ir pazemes stāvvieta uz apļa pie Ģertrūdes ielas baznīcas.

– Dienu pirms un pieraksta dienā ir aizliegts lietot alkoholu.

– Ieteicams labi izgulēties, paēst un paņemt līdzi kādu saldu dzērienu, uzkodu, kas palīdzēs saglabāt cukura līmeni asinīs, tetovēšanas procesā.

– Garo sesiju laikā tiek ņemti pārtraukumi pusdienām un vakariņām (var uzsūtīt ēdiena piegādi)

– Nav ieteicams nodarboties ar sportu no rīta pirms tetovēšanas un 4-5 dienas pēc. – Nedrīkst lietot antibiotikas vai citas zāles, kuras var ietekmēt darba procesu vai tetovējuma dzīšanu.

– Nedrīks nākt ar saulē apdegušu ādu.

-Tetovējums nevar tikt veikts uz psoriāzes, rētām kuras vēl nav pietiekami sadzijušas, varikozām vēnām, alerģijas utt. Par pārējām ādas slimībām lūgums jautāt dermatologam. Pretējā gadījumā sesija var tikt atcelta.

Tetovējumus taisām personām no 18 gadu vecuma. No 16 gadu vecuma pieņemam tikai kopā ar kādu no vecākiem vai aizbildņiem. Gan vecākiem/aizbildņiem, gan nepilngadīgajai personai nepieciešams paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.
Uz pierakstu nevar ņemt līdzi draugus, mājdzīvniekus vai bērnus, jo mums ir ierobežots vietu skaits uzgaidāmajā telpā un lieki trokšņi var būtiski traucēt meistaru un salona darbību.
Pirms tetovēšanas nevar taisīt parasto epilāciju vai lāzerepilāciju.

– Korekcijas tiek veiktas bezmaksas 2 mēnešu laikā kopš tetovējuma uztaisīšanas brīža un tikai pie meistara, kurš šo tetovējumu ir veicis.

– Ja klients dzīvo ārzemēs un nav iespējas veikt korekciju 2 mēnešu laikā tad to var veikt tad, kad klients ir Latvijā, bet ne vēlāk kā pus gadu pēc tetovējuma uztaisīšanas brīža.

– Ja meistars salonā vairs nestrādā un korekcija ir neliela (max 20min) tiek piemērota simboliska samaksa par materiāliem un piedāvāts cits meistars.

– Ja korekcija ir liela un atbilst tikai konkrētā meisatra specifiskajam stilam tiek piedāvāti attiecīgā meistara kontakti, lai varētu norunāt korekciju meistara jaunajā darbavietā.

– Korekcija uz slikti dzīstošām vietām, piemēram, lūpas, ausis, plaukstas, pirksti, elkoņi, pēdas ir maksas un par to klients tiek brīdināts pirms pieraksa veikšanas.

– Korekcija ir bezmaksas, ja tetovējums tika pareizi kopts dzīšanas laikā.

Pieraksts var tikt atteikts, ja:

– Meistars konstatē, ka klienta veslības/ādas stāvoklis neļauj veikt tetovēšanu.

– Klients lieto zāles, kas var ietekmēt tetovēšanas procesu vai dzīšanu

– Klients ir narkotisko vielu vai alkahola reibumā.

– Klients uzvedās agresīvi vai izaicinoši vai viņam/i ir psihiskie traucējumi, kas var ietekmēt tetovēšanas procesu vai dzīšanu

Taisīt tetovējumu var būt sāpīgi, bet sāpju līmenis atšķiras atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, izvietojuma, individuālā sāpju līmeņa un dizaina lieluma. Var izjust dedzināšanu, niezi un dzelšanu.

Lai mazinātu diskomfortu tetovēšanās laikā iesakam līdzi ņemt austiņas, lai novērstu uzmanību uz mūziku vai filmām un našķus, kas palīdzēs saglabāt enerģijas līmeni visa seansa laikā.

Mēs neizmantojam pretsāpju krēmus, taču ja Jums ir vēlme, Jūs varat uzsmērēt pretsāpju krēmu 1 stundu pirms došanās uz salonu.

Mēs iesakām izmantot aptiekā nopērkamu krēmu no firmas “Emla”. Pirmstam pārliecinaties, ka Jums nav alerģija pret Lidokaīnu vai citām krēma sastāvdaļām. Obligāti ir jāpabrīdina meistars par krēma lietošanu pirms sesijas sākuma. Krēmu ir aizliegts turēt uz ādas ilgāk par 2 stundām.

Ja rētai ir vairāk nekā pusotrs gads un tā vairs nav sārti rozā, bet pavisam sadzijusi – var, bet tie ir individuāli izskatāmi gadījumi, tāpēc noteikti par to ir iepriekš jāpaziņo un jānosūta bilde, kur rēta ir redzama.
“Cover-up” ir tehnika, kas palīdz nosegt veco tetovējumu ar jaunu. Mēs taisām arī cover up tetovējumus, bet sākumā jāredz, ko Jūs vēlaties nosegt un kāda ir ideja jaunajam cover tetovējumam. Katrs gadījums tiek izskatīts individuāli.

Izpētiet dažādus tetovējumu stilus un atrodiet to, kas Jums patīk.Izlemiet par tetovējuma izmēru un izvietojumu.

Varat apskatīties studijas meisatru pieejamos jau gatavos dizainus un izvēlēties no tiem. Ja jums ir ideja, bet nav iedvesmas bildes mūsu salona meistari var palīdzēt izstrādāt oriģinālu dizainu specifiski pēc jūsu vēlmēm.

No sākuma mēs ievācam visu nepieciešamo informāciju par jūsu vēlmēm, tad to nododam attiecīgajam meistaram, kurš sagatavo dizianu uz pieraksta dienu. Ja nepieciešams, pieraksta dienā ir iespējams veikt izmaiņas dizainā.
Jā, meistariem ir pieejami arī gatavi dizaini, tos var apskatīt mūsu Instagram highlights – “Available”, bet pārsvarā dizaini tiek izstrādāti katram klientam individuāli.
Meistars sagatavo vienu dizainu, pieraksta laikā dizains tiek apspriests un ir iespējams veikt korekcijas.
Mūsu salonā strādā daudz meistaru, kas nozīmē to, ka jūsu kārotajam tetovējumam vienmēr atradīsies vieta tuvākajā laikā, taču viss ir atkarīgs no jūsu vēlamā tetovējuma stila un lieluma.

Jā, bet labāk ir laicīgi pierakstīties, jo var gadīties, ka visi meistari ir aizņemti. Ja esat nolēmis nākt bez pieraksta, tad labāk piezvanīt uz +371 26 248 986, lai pārliecinātos, ka šajā dienā ir pieejamas vietas.

Jā, jo katram klientam pirms sesijas sākuma ir jāaizpilda anketa par veselības stāvokli un jāuzrāda dokuments, kas apstiprina personas datus anketā (saskaņā ar datu aizsardzības noteikumiem).
Jā! Arī vazilīnu, kurš tiek izmantots procesā, ir iespējams aizstāt ar vegānisko sviestu, bet par tā nepieciešamību ir jāpabrīdina meistars pirms sesijas sākuma.

Mūsu studijā mēs ievērojam higiēnas noteikumus, iekļaujot šos pasākumus:

– Katrs meistars ir apmācīts un ieguvis sertifikātu par pabeigtu obligāto higiēnas kursu.

– Pirms katras lietošanas viss tetovējumu aprīkojums tiek rūpīgi sterilizēts.

– Noteikti priekšmeti, piemēram, adatas, tintes trauciņi, plēves, špaktelītes, vienreizējās glāzītes utt tiek izmantoti vienreiz un tiek pareizi likvidēti pēc katras sesijas.

– Mūsu mākslinieki izmanto vienreizlietojamus cimdus, visas tetovēšanas procedūras laikā.

– Rokas tiek mazgātas ar ziepēm un ūdeni pirms un pēc katra klienta.

– Visas virsmas, tostarp krēsli un galda virsmas, tiek dezinficētas starp klientiem.

– Mēs izmantojam vienreizlietojamus pārklājumus, lai aizsargātu virsmas un aprīkojumu.

– Pirms tetovēšanas procesa katrs klients aizpilda anketu par veselības stāvokli.

– Mūsu studija tiek regulāri tīrīta un uzturēta kārtībā.

– Mūsu mākslinieki ir labā veselībā, brīvi no infekcijas slimībām un ievēro pareizas higiēnas prakses.

– Studijā tiek izmantoti maiņas apavi.

– Klientiem piedāvājam uzvilkt vienreizlietojamās bahilas vai čības, kuras tiek kārtīgi dezinficētas starp nēsāšanas reizēm.

Pierakstu var veikt mūsu mājaslapā, caur e-pastu [email protected] vai +371 26 248 986.

Veicot pierakstu lūgums precizēt uz kuras ķermeņa daļas būs tetovējums, aptuvenais izmērs un stils.

– Depozīts nepieciešams drošībai, ka Jūs ieradīsieties uz savu pierakstu un tas netiek atgriezts.

– Iemaksātais depozīts kalpos kā pirmā iemaksa tetovējuma kopējai cenai.

– Depozīts tiek atgriezts tikai tādā gadījumā, ja meistars atceļ sesiju slimības vai ģimenes apstākļu dēļ.

– Depozīts netiek atgriezts, ja nav sanācis saskaņot dizainu ar meistaru. Summa tiek ieturēta kā maksa par konsultāciju un dizainu izstrādi, jo dizaina izveide var aizņemt 1-4h. Mūsu interesēs ir, lai klienti būtu maksimāli apmierināti ar studijas servisu un mēs darīsim visu mūsu spēkos, lai izveidotu perfektu dizainu.

– Depozīts var tikt pārcelts vienu reizi pabrīdinot studiju 7 darbadienas iepriekš

– Piedāvājam gan online, gan fiziskās dāvanu kartes.

– Dāvanu kartes derīguma termiņš ir seši mēneši no iegādes brīža. Pagarināt izmantošanas termiņu nevar.

– Pieraksts ir jāveic laicīgi, vismaz mēnesi pirms derīguma termiņa beigām.

– Dāvanu kartes vērtību nevar samainīt pret naudu vai jebkādā citā veidā atgūt tetovēšanas summu.

– Dāvanas karte ir jāizmanto vienā tetovēšanas reizē vienam cilvēkam.

– Daļa no dāvanu kartes vērtības var tikt ieturēta kā drošības depozīts.

– Dāvanu karte ir uz Rebel Tattoo salonu nevis personīgi pie kāda meistara, kas nozīmē, ka pierakstu varam piedāvāt tikai pie tiem meistariem, kuri uz kartes izmantošanas brīdi strādā salonā. Šis ir svarīgs punkts, lūgums to ņemt vērā.

– Fiziski izsniegtās dāvanu kartes tiek pieņemtas tikai ar čekiem

– Dāvanu kartes vērtība netiek atgriezta, ja nav sanācis saskaņot dizainu ar meistaru. Mūsu interesēs ir, lai klienti būtu maksimāli apmierināti ar studijas servisu un mēs darīsim visu mūsu spēkos, lai izveidotu perfektu dizainu.

Minimālā cena – 50 EUR

Vidējs izmērs – 120-150 EUR

Pilnas dienas sesijas sākumcena 350 EUR

(Atkarīgs no meistara un stila)

– Kad tetovējums ir pabeigts, tas tiek ietīts plēvē.

– Plēve ir jāņem nost pēc 2-3 stundām, jānomazgā ar siltu ūdeni un antibakteriālām ziepēm, jānosusina ar sausu dvieli un plānā kārtā jāuzsmērē krēms, ko var iegādāties salonā.

– Krēms jāsmērē 2-3 reizes dienā, līdz tetovējums ir sadzijis.

– Tetovējums dzīst 7-14 dienas.

– Var iet dušā, bet nebūtu ieteicams tur atrasties pārāk ilgi.

– Nedrīkst iet vannā, pirtī/saunā, sauļoties, kasīt kreveli.

– Nedrīkst nodarboties ar sportu pirmās 4-5 dienas.

– Ja tiek uzlīmēta “otrās ādas” plēve, tad tā jāņem nost individuāli pēc meistara noteikumiem (parasti tās ir 24h – 3 dienas), pārējā kopšana notiek tāpat kā minēts augstāk.

Diemžēl, bezmaksas autostāvvietas mums nav. Izdevīgākā stāvvieta ir pie Skonto stadiona un tuvākā ir pazemes stāvvieta uz apļa pie Ģertrūdes ielas baznīcas.

– Dienu pirms un pieraksta dienā ir aizliegts lietot alkoholu.

– Ieteicams labi izgulēties, paēst un paņemt līdzi kādu saldu dzērienu, uzkodu, kas palīdzēs saglabāt cukura līmeni asinīs, tetovēšanas procesā.

– Garo sesiju laikā tiek ņemti pārtraukumi pusdienām un vakariņām (var uzsūtīt ēdiena piegādi)

– Nav ieteicams nodarboties ar sportu no rīta pirms tetovēšanas un 4-5 dienas pēc. – Nedrīkst lietot antibiotikas vai citas zāles, kuras var ietekmēt darba procesu vai tetovējuma dzīšanu.

– Nedrīks nākt ar saulē apdegušu ādu.

-Tetovējums nevar tikt veikts uz psoriāzes, rētām kuras vēl nav pietiekami sadzijušas, varikozām vēnām, alerģijas utt. Par pārējām ādas slimībām lūgums jautāt dermatologam. Pretējā gadījumā sesija var tikt atcelta.

Tetovējumus taisām personām no 18 gadu vecuma. No 16 gadu vecuma pieņemam tikai kopā ar kādu no vecākiem vai aizbildņiem. Gan vecākiem/aizbildņiem, gan nepilngadīgajai personai nepieciešams paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.

Uz pierakstu nevar ņemt līdzi draugus, mājdzīvniekus vai bērnus, jo mums ir ierobežots vietu skaits uzgaidāmajā telpā un lieki trokšņi var būtiski traucēt meistaru un salona darbību.

Pirms tetovēšanas nevar taisīt parasto epilāciju vai lāzerepilāciju.

– Korekcijas tiek veiktas bezmaksas 2 mēnešu laikā kopš tetovējuma uztaisīšanas brīža un tikai pie meistara, kurš šo tetovējumu ir veicis.

– Ja klients dzīvo ārzemēs un nav iespējas veikt korekciju 2 mēnešu laikā tad to var veikt tad, kad klients ir Latvijā, bet ne vēlāk kā pus gadu pēc tetovējuma uztaisīšanas brīža.

– Ja meistars salonā vairs nestrādā un korekcija ir neliela (max 20min) tiek piemērota simboliska samaksa par materiāliem un piedāvāts cits meistars.

– Ja korekcija ir liela un atbilst tikai konkrētā meisatra specifiskajam stilam tiek piedāvāti attiecīgā meistara kontakti, lai varētu norunāt korekciju meistara jaunajā darbavietā.

– Korekcija uz slikti dzīstošām vietām, piemēram, lūpas, ausis, plaukstas, pirksti, elkoņi, pēdas ir maksas un par to klients tiek brīdināts pirms pieraksa veikšanas.

– Korekcija ir bezmaksas, ja tetovējums tika pareizi kopts dzīšanas laikā.

Pieraksts var tikt atteikts, ja:

– Meistars konstatē, ka klienta veslības/ādas stāvoklis neļauj veikt tetovēšanu.

– Klients lieto zāles, kas var ietekmēt tetovēšanas procesu vai dzīšanu

– Klients ir narkotisko vielu vai alkahola reibumā.

– Klients uzvedās agresīvi vai izaicinoši vai viņam/i ir psihiskie traucējumi, kas var ietekmēt tetovēšanas procesu vai dzīšanu

Taisīt tetovējumu var būt sāpīgi, bet sāpju līmenis atšķiras atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, izvietojuma, individuālā sāpju līmeņa un dizaina lieluma. Var izjust dedzināšanu, niezi un dzelšanu.

Lai mazinātu diskomfortu tetovēšanās laikā iesakam līdzi ņemt austiņas, lai novērstu uzmanību uz mūziku vai filmām un našķus, kas palīdzēs saglabāt enerģijas līmeni visa seansa laikā.

Mēs neizmantojam pretsāpju krēmus, taču ja Jums ir vēlme, Jūs varat uzsmērēt pretsāpju krēmu 1 stundu pirms došanās uz salonu.

Mēs iesakām izmantot aptiekā nopērkamu krēmu no firmas “Emla”. Pirmstam pārliecinaties, ka Jums nav alerģija pret Lidokaīnu vai citām krēma sastāvdaļām. Obligāti ir jāpabrīdina meistars par krēma lietošanu pirms sesijas sākuma. Krēmu ir aizliegts turēt uz ādas ilgāk par 2 stundām.

Ja rētai ir vairāk nekā pusotrs gads un tā vairs nav sārti rozā, bet pavisam sadzijusi – var, bet tie ir individuāli izskatāmi gadījumi, tāpēc noteikti par to ir iepriekš jāpaziņo un jānosūta bilde, kur rēta ir redzama.

“Cover-up” ir tehnika, kas palīdz nosegt veco tetovējumu ar jaunu. Mēs taisām arī cover up tetovējumus, bet sākumā jāredz, ko Jūs vēlaties nosegt un kāda ir ideja jaunajam cover tetovējumam. Katrs gadījums tiek izskatīts individuāli.

Izpētiet dažādus tetovējumu stilus un atrodiet to, kas Jums patīk.Izlemiet par tetovējuma izmēru un izvietojumu.

Varat apskatīties studijas meisatru pieejamos jau gatavos dizainus un izvēlēties no tiem. Ja jums ir ideja, bet nav iedvesmas bildes mūsu salona meistari var palīdzēt izstrādāt oriģinālu dizainu specifiski pēc jūsu vēlmēm.

No sākuma mēs ievācam visu nepieciešamo informāciju par jūsu vēlmēm, tad to nododam attiecīgajam meistaram, kurš sagatavo dizianu uz pieraksta dienu. Ja nepieciešams, pieraksta dienā ir iespējams veikt izmaiņas dizainā.

Jā, meistariem ir pieejami arī gatavi dizaini, tos var apskatīt mūsu Instagram highlights – “Available”, bet pārsvarā dizaini tiek izstrādāti katram klientam individuāli.

Meistars sagatavo vienu dizainu, pieraksta laikā dizains tiek apspriests un ir iespējams veikt korekcijas.

Mūsu salonā strādā daudz meistaru, kas nozīmē to, ka jūsu kārotajam tetovējumam vienmēr atradīsies vieta tuvākajā laikā, taču viss ir atkarīgs no jūsu vēlamā tetovējuma stila un lieluma.

Jā, bet labāk ir laicīgi pierakstīties, jo var gadīties, ka visi meistari ir aizņemti. Ja esat nolēmis nākt bez pieraksta, tad labāk piezvanīt uz +371 26 248 986, lai pārliecinātos, ka šajā dienā ir pieejamas vietas.

Jā, jo katram klientam pirms sesijas sākuma ir jāaizpilda anketa par veselības stāvokli un jāuzrāda dokuments, kas apstiprina personas datus anketā (saskaņā ar datu aizsardzības noteikumiem).

Jā! Arī vazilīnu, kurš tiek izmantots procesā, ir iespējams aizstāt ar vegānisko sviestu, bet par tā nepieciešamību ir jāpabrīdina meistars pirms sesijas sākuma.

Mūsu studijā mēs ievērojam higiēnas noteikumus, iekļaujot šos pasākumus:

– Katrs meistars ir apmācīts un ieguvis sertifikātu par pabeigtu obligāto higiēnas kursu.

– Pirms katras lietošanas viss tetovējumu aprīkojums tiek rūpīgi sterilizēts.

– Noteikti priekšmeti, piemēram, adatas, tintes trauciņi, plēves, špaktelītes, vienreizējās glāzītes utt tiek izmantoti vienreiz un tiek pareizi likvidēti pēc katras sesijas.

– Mūsu mākslinieki izmanto vienreizlietojamus cimdus, visas tetovēšanas procedūras laikā.

– Rokas tiek mazgātas ar ziepēm un ūdeni pirms un pēc katra klienta.

– Visas virsmas, tostarp krēsli un galda virsmas, tiek dezinficētas starp klientiem.

– Mēs izmantojam vienreizlietojamus pārklājumus, lai aizsargātu virsmas un aprīkojumu.

– Pirms tetovēšanas procesa katrs klients aizpilda anketu par veselības stāvokli.

– Mūsu studija tiek regulāri tīrīta un uzturēta kārtībā.

– Mūsu mākslinieki ir labā veselībā, brīvi no infekcijas slimībām un ievēro pareizas higiēnas prakses.

– Studijā tiek izmantoti maiņas apavi.

– Klientiem piedāvājam uzvilkt vienreizlietojamās bahilas vai čības, kuras tiek kārtīgi dezinficētas starp nēsāšanas reizēm.